Datum vložení

vložen před 19 dny

Kontaktní osoba

Iva Šmejkalová

Lokace

Ústecký kraj, Ohníč

Mzda

21 000 Kč

Popis

Pracovní náplň:
Příprava zboží k expedici, Práce s elektronickou čtečkou, Obsluha tónovacího stroje, Kontrola zboží, Provádění inventur, Péče o manipulační techniku
Požadujeme:
Ovládání manipulační techniky (VZV, paletový vozík), Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, Schopnost týmové práce, Práce na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
Zaškolení, Platové ohodnocení v závislosti na schopnostech (uvedena nástupní mzda), Zaměstnanecká sleva na firemní výrobky, Nástup dohodou
Další benefity:
Věrnostní odměna formou Flexi passu, Free days - pět volných dnů, Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Své nabídky zasílejte na e-mail: iva.smejkalova@het.cz, popř. se dostavte osobně v sídle společnosti HET, spol. s r.o. Ohníč 61 od 8-14 hod.

Profese

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků