Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Jarmila Šimková

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

17 000 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE emailem.
Skladník/skladnice společnosti Annabis zabývající se výrobou a prodejem BIO kosmetiky, doplňků stravy a farmaceutických přípravků.
Hledáme spolehlivého kandidáta, který dovede zodpovědně a samostatně přebírat a expedovat skladové zakázky, organizačně zvládat situace v oblasti přepravy.
Náplň práce:
- práce je to důležitá, zodpovědná a aktivní
- staráme se o naskladňování a vyskladňování zboží, kontrolujeme jeho kvalitu, počet a uskladnění
- kompletujeme a kontrolujeme objednávky pro naše zákazníky z různých zemí
- někdy lepíme etikety, jindy přijímáme paletové zásilky od dodavatelů a další den pak balíme zboží na přepravu
Požadavky:
- fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost a týmový duch
- řidičský průkaz sk. B
- praxe ve skladu výhodou
- ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- práci v příjemném a čistém prostředí s regulovanou teplotou
- mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
- bonusy ke mzdě
- stravenky
- další benefity
- vhodné i pro šikovné absolventy
- pracovní poměr na HPP

Profese

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků