Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 11 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek, Plný úvazek

Kontaktní osoba

Bc. Alena Němcová

Lokace

Pardubický kraj, Žamberk

Mzda

24 000 Kč

Popis

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: 28. října č.p. 713, 564 01 Žamberk
Středisko volného času, ANIMO, Žamberk, zastoupené ředitelkou Bc. Alenou Němcovou vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
ŠKOLNÍ ASISTENT - prac. poměr na dobu určitou od 1.1.2020 do 31.12.2020, pracovní úvazek 1nebo 0,5
POŽADUJEME:
- pedagogické vzdělání, popř. min. úplné středoškolské s maturitní zkouškou
- práce na PC
- organizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost
- komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu
PŘEDPOKLADY:
- dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost, odborná způsobilost
- znalost českého jazyka a zdravotní způsobilost
PRACOVNÍ DOBA: nerovnoměrně rozvržená, 40 /20 hodin týdně
NÁPLŇ PRÁCE: práce s dětmi v zájmových kroužcích, akce, tábory; hlavní náplní bude nepedagogické práce - organizační a administrativní, spojené s chodem SVČ ANIMO
KONTAKT:
Zájemce předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti: jméno příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis, datum a podpis zájemce, kontaktní spojení.
Přihlášky doručte nejpozději do 23.12.2019 včetně na adresu:
Bc. Alena Němcová, ředitelka,
SVČ ANIMO Žamberk, 28. října 713, 564 01 Žamberk
Tel. 776 516 029

Profese

Asistenti pedagogů