Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 27 dny

Kontaktní osoba

Jitka Vlasáková

Lokace

Královéhradecký kraj, Červená Hora

Mzda

25 000 Kč

Telefon

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zodpovědnost za rozdělení práce a kontrola kvality, kontrola a dodržování BOZP a PO na pracovišti, zodpovědnost za dodržování zadaných termínů, spolupráce s ostatními odděleními, vedení asi 15 lidí.

Požadavky: ochota pracovat, pečlivost a spolehlivost, ŘP skupiny B znalost práce na PC, praxe na pozici mistra výroby výhodou, flexibilita, komunikativnost.

Zaměstnavatel nabízí: po zkušební době stravenku v hodnotě 100 Kč plně hrazenou zaměstnavatelem; při pracovním poměru na dobu neurčitou s délkou trvání 1 rok příspěvek na penzijní nebo životní pojištění; přátelské prostředí.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství