Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 18 dny

Kontaktní osoba

Ing. Kateřina Szymszová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Český Těšín

Mzda

21 600 Kč

Popis

Náplň práce:
- přímá práce s klienty (senioři od 65 let)
- metodické vedení pracovníků v sociálních službách při tvorbě individuálních plánů s klienty
- jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv
- práce na vnitřních metodikách služby
- vedení dokumentace klientů
- organizace rozložení klientů
Požadujeme:
- vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. pro výkon pozice "sociální pracovník"
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost (vč. očkování proti hepatitidě typu B)
- řidičské oprávnění typu B (aktivní řidič)
- znalost práce na PC
- znalost SQSS
- praxe v pečovatelské službě výhodou
- komunikační a organizační schopnosti
- zodpovědnost, samostatnost, empatii, flexibilitu
- schopnost pracovat v týmu
- ochotu dále se vzdělávat
Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
Životopis vč. motivačního dopisu zaslat do 15. 10. 2019 na e-mail: veronika.motickova@ceskytesin.charita.cz
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "SP - CHPS". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 22. 10. 2019).

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)