Datum vložení

vložen před 9 dny

Kontaktní osoba

PhDr. Dagmar Jandová

Lokace

Ústecký kraj, Most

Mzda

23 000 Kč - 28 000 Kč

Popis

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE
POŽADUJEME:
Požadavky:
- vzdělání splňující podmínky dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, na pozici sociálního
pracovníka,
- výpis z RT,
- abstinence od návykových látek,
- psychická stabilita, odolnost vůči stresu,
- komunikační dovednosti; umění jednat v krizových situacích; rozhodnost; schopnost týmové i samostatné práce, empatie, spolehlivost, zodpovědnost, kreativita…
- schopnost pracovat bez předsudků s lidmi ohroženými sociálním vyloučením.
Výhodou je:
- praxe v oboru sociální práce, výcvik v krizové intervenci, v motivačních rozhovorech, znalost sociální sítě, znalost z oboru adiktologie
Náplň práce: kontaktní práce a poradenství s uživateli návykových látek; základní sociální poradenství; spolupráce s návaznými sociálními službami; administrativní úkony spojené s poskytováním služeb; spolupráce na rozvoji služby (podílení se na tvorbě metodik, projektové činnosti,…)
Pracovní doba: 8-mi hodinová, od pondělí do pátku.
Pracovní úvazek: od 1.1.2020 do - neurčeno; jedná se o náhradu za mateřskou dovolenou
Zájemci zašlou ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany.
V závěru životopisu uveďte: Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Mona , z. s.
Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní neziskové organizaci, práce v příjemném pracovním kolektivu, bezplatná účast na supervizích a pořádaných vzdělávacích kurzech, 6 týdnů dovolené
HLÁSIT SE: Jandová Dagmar PhDr., e-mail: vedouci.kcm@mostknadeji.cz. - zájemci zašlou životopis a MOTIVAČNÍ DOPIS viz výše - vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
K projednání doporučenky se můžete dostavit po předchozí telefonické domluvě tel.: 602 219 372 + životopis a motivační dopis s sebou

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)