Datum vložení

vložen před 15 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek, Plný úvazek

Kontaktní osoba

Bc. Alena Řezníčková DiS.

Lokace

Královéhradecký kraj, Trutnov

Mzda

12 250 Kč - 24 500 Kč

Popis

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE
Náplň práce
- sociální práce s rodinami s dětmi v krizové situaci ambulantní i terénní formou
- aktivizace a podpora rodiny, prevence před sociálním vyloučením
- individuální práce s klienty v jejich přirozeném prostředí
- spolupráce a jednání s návaznými službami a institucemi
- vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti
Požadujeme:
- VOŠ nebo VŠ vzdělání - odbornou způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- předpoklady k samostatné i týmové práci
- odpovědnost a profesionalitu, ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat v oboru
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Výhodou: praxe v oboru
Nabízíme:
- zázemí stabilní organizace, mladý dynamický tým
- odpovídající platové ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- společensky potřebnou a smysluplnou práci, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
- profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
- další profesní i osobnostní vzdělávání
Místo výkonu práce: Trutnov a okolní obce
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis (0,5 A4) e-mailem na adresu: alena.reznickova@tu.hk.caritas.cz
Kontakt na vedoucí služby: tel.: 736 511 526
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: http://trutnov.charita.cz/

Profese

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce