Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Alena Pizúrová

Lokace

Olomoucký kraj, PŘEROV

Mzda

21 000 Kč

Popis

Nástup možný IHNED. Úvazek 1,0, popř. 0,5.

Náplň práce:
zajištění ambulantní formy služby dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; vedení a kontrola činnosti RKC Lačo jilo - Dobré srdce; základní sociální poradenství; sociální práce s dětmi a mládeží, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci; skupinové aktivity - výtvarná činnost, soutěže, hry, sportovní aktivity, pomoc s přípravou do školy.

Požadavky:
vzdělání VŠ/VOŠ v oboru sociální práce dle § 110 odst. 4 písm. a-d) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; akceptace poslání a hodnot Charity; dobré organizační a komunikační schopnosti; odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce; zkušenosti z oblasti volnočasových aktivit a z oblasti sociální práce s rodinami ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány.

Nabízíme:
zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti; zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení); zázemí stabilní organizace; stravenky, 25 dní dovolené, mobilní telefon.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Doklady zašlete v elektronické podobě na e-mailovou adresu: reditel@prerov.charita.cz.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)