Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Ing. Liběna Matějková

Lokace

Olomoucký kraj, Lipník nad Bečvou

Mzda

19 910 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za PPM, ŘD a RD) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Hlavní náplň činnosti:
zajišťování agendy dávek příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotní postižením, vyhodnocení nároku na dávky; realizace sociálních šetření; jednání s klienty

Požadavky:
kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách tj. ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku); znalost práce na PC (MS Office); výborné komunikační schopnosti; řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka; odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost; profesionální vystupování, psychická odolnost; výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX a SAP

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; 5 dní indispozičního volna (sick days); stravenky; příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb; odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 14. října 2019 na e-mailovou adresu libuse.jezakova@uradprace.cz

Pozn.: úplné znění na http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera

Profese

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce