Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 18 dny

Kontaktní osoba

Jitka Borovková DiS.,

Lokace

Jihočeský kraj, Závraty

Mzda

25 000 Kč

Pracoviště: Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi SASANKA, České Budějovice
Požadujeme: Minimální stupeň vzdělání - vyšší odborné vzdělání sociálního směru (potřebné vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ)
schopnost práce v týmu, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup;
dobrá psychická odolnost a fyzická zdatnost; spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu; zájem o práci s rodinou (zkušenosti z této oblasti práce výhodou);
znalost zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách; řidičský průkaz skupiny B výhodou;
znalost práce s PC (Word, Outlook, Excel, PowerPoint)
Náplň práce: Přímá práce s uživateli služby SAS; Terénní sociální práce s rodinami;
Práce i s etnickými menšinami; Dokumentace a administrativa;
Spolupráce s úřady, školami a s návaznými institucemi
Mzdové podmínky: po zapracování možnost až 25 000 Kč
Pracovní doba: pružná pracovní doba (denní)
Nabízíme: 5 týdnů dovolené; Pružná pracovní doba; Možnost dalšího vzdělávání;
Práce v mladém profesionálním kolektivu
Kontaktní osoba: Jitka Borovková, DiS., 731 604 494
Motivační dopis + životopis zasílejte na e-mail: jitka.borovkova@cbudejovice.charita.cz.

Profese

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce