Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Lucie Řeřichová

Lokace

Kraj Vysočina, Panské Dubenky

Mzda

27 000 Kč

Společnost TECNOCAP s. r. o. je součástí italského koncernu TECNOCAP SpA. Závod ve Střížovicích je zaměřen na výrobu kovových uzávěrů k hermetickému uzavírání sklenic navazující na tradičního výrobce Obal Rozkoš.
Náplň práce:
- zaštítění EMS ve společnosti
- správa dokumentace ve firemní databázi
- příprava podkladů pro audity a státní úřady
- spolupráce s ostatními výrobními odděleními - lakovna, lisovna, logistika,...
Požadujeme:
- Technické či chemické vzdělání (středoškolák se zkušenostmi / vysokoškolák)
- Zkušenosti s dokumentací (ISO 9001, ISO 14001, technické listy apod.)
- Ideálně znalost enviromentální problematiky či normy BRC
- Znalost AJ na komunikativní úrovni - denní využití
- Znalost práce na PC - MS office na vyšší než základní úrovni
- Precizní přístup k práci
Nabízíme:
- základní nástupní mzdu dle zkušeností od 27.000,- s možností následné revize po úspěšném zapracování
- měsíční bonusy (osobní ohodnocení + docházkový bonus)
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování (zaměstnanec platí 22 Kč)
- 13. mzda
- příspěvek na penzijní připojištění
- práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
- smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Výroba a průmysl, Specialista ISO
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Směnnost: Jednosměnný

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kontakt:
TECNOCAP s.r.o., Lucie Řeřichová - asistentka HR manažera (l.rerichova@tecnocapgroup.com)
+420 384 373 164

Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie)