Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Ing. Zuzana Stromská

Lokace

Moravskoslezský kraj, Dolní Benešov

Mzda

35 000 Kč

KO: Stromská Zuzana Ing., e-mail: kariera@msa.cz, osobně - dle dohody, Dolní Benešov
Požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání
- Orientace v normách kvality
- AJ na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- Znalost MS Office
- ŘP sk. B
Specialista pro IMS je zodpovědný za zajištění fungování systémů managementu kvality ve společnosti v souladu s platnými normami ISO, platné legislativy, standardy a směrnicemi.
Náplň práce:
- Implementace a udržování IMS v závislosti na požadovaných standardech
- Koordinování standardů, zajišťování vzdělávání a podpora výroby
- Kontrola a zavádění procesů a standardů na podporu neustálého zlepšování
- Vedení dokumentace o průběhu auditu podle stanovených metodik
- Zpracování závěrečných zpráv z auditu
- Kontrolování účinnosti přijatých opatření
- Re-auditní činnost…
Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
- Motivující finanční ohodnocení (prémie)
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na stravování
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Profese

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři