Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Vendula Kalábová

Lokace

Jihočeský kraj, Dobev

Mzda

50 000 Kč

Popis

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technické strojní (technologie svařování)
- Znalost procesu svařování
- Praxe v oboru min. 2roky
- Zkušenosti s robotizací ve svařování - výhodou
- Orientace v problematice PLC - výhodou
- Vyhláška 50 - par.6 - výhodou
- Orientace v oblasti fluidních systémů
- Obsluha konstrukčních programů a technické dokumentace
- Dobrá znalost AJ - nutná, popř. FJ výhodou
- MS Office (excel, Outlook)
- Řidičský průkaz sk.B
NÁPLŇ PRÁCE:
- Zavádění nových výrobních prostředků do provozu pro závody s.n.o.p. v ČR
- Spolupráce při jejich schvalování
- Spolupráce při výběru dodavatelů výrobních prostředků
- Návrhy inovací výrobních prostředků
- Schvalování výrobních procesů včetně časových norem
- Optimalizace procesu svařování a procesních parametrů
NABÍZÍME:
Mzda od 50 000Kč dle zkušeností
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda
Docházkový benefit - 16 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 2 100Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301 nebo NA ADRESE VLADISLAVOVA 250, PÍSEK.

Profese

Strojírenští technici technologové, normovači