Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Jan Kovář

Lokace

Středočeský kraj, Kamenné Zboží

Mzda

26 000 Kč - 30 000 Kč

Náplň práce: udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků, zpracování poptávek a tvorba cenových nabídek.

Požadujeme: Praxe obchodníka min. 3 roky, obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodu, komunikativní talent, schopnost vyjednávat a rychle reagovat na požadavky klienta, schopnost plánování, orientace na výsledek, silný obchodní tah na branku, řidičské oprávnění skupiny B.

Výhody: Zázemí ve stabilní a stále se rozrůstající české společnosti. Zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na cestu do zaměstnání, stravenky, služební telefon a notebook, benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce.

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky - kdykoliv.

Profese

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace