Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Krpálek

Lokace

Středočeský kraj, Kolomuty

Mzda

19 730 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště v Mladé Boleslavi

Hlavní náplň činnosti:
Zajišťování agend nepojistných sociálních dávek
kompletní zabezpečení agendy příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotním postižením, přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení, vedení správního řízení

Kvalifikační a další požadavky:
ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením – výhodou
znalosti popř. praxe v oblasti státní správy – výhodou
znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád – výhodou
výborná znalost práce na PC
odolnost proti stresu, komunikační dovednosti
samostatnost, pečlivost, důslednost

Pracovní podmínky:
platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
pružná pracovní doba – plný úvazek
předpokládaný nástup možný ihned, případně dle domluvy
pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu rodičovské dovolené.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené
5 dní indispozičního volna (sick days)
1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
stravenky v hodnotě 80 Kč
příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 1. června 2020 včetně na e-mailovou adresu: pavel.krpalek@uradprace.cz nebo písemně na adresu:
Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Mladá Boleslav
Jaselská 292/IV
293 01 Mladá Boleslav

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Profese

Úředníci