Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Kontakt

Lokace

Moravskoslezský kraj, Bernartice nad Odrou

Mzda

20 000 Kč

Popis

z: 13.9.2019 Místo vhodné i pro OZZ.
MULTIP Moravia - česká firma vyrábí školní a kancelářský nábytek a dodává kompletní vybavení škol (učební pomůcky, tabule aj.)

Náplň práce: každodenní komunikace se zákazníky, zpracování objednávek, fakturace
Požadavky: dobré komunikativní schopnosti, zájem se učit a aktivní přístup k práci, ekonomické vzdělání výhodou, MS Excel, praxe v obchodním oddělní, pečlivost, odpovědnost, týmová spolupráce
Zaměstnanecké výhody: Odměna, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování.

Kontakt: tel. č.: 556 770 000, životopisy zaslat na email: multip@multip.cz

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)