Směny:

Pružná pracovní doba

Vhodné pro:

Absolventy

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

MUDr. Miroslava Hornychová CSc

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

24 770 Kč - 45 250 Kč

Popis

Kontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání přírodovědného zaměření- nejlépe chemické, pokročilá znalost Aj slovem i písmem, uživatelská znalost práce na PC, schopnost samostatné práce a prezentace výsledků na mezinárodních mítincích Hlavní náplň činnosti: odborná práce včetně spolupráce s MZ ČR a mezinárodními organizacemi (zejména Evropská agentura pro chemické látky). Odborná práce zahrnuje hodnocení dokumentace předkládané v rámci povolení biocidů na trh z hlediska vlivu na životní prostředí. Podrobnosti viz příloha. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, nejpozději do 18. 9. 2020

Výhody: Dodatková dovolená, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti
" Odborná práce včetně spolupráce s MZ ČR a mezinárodními organizacemi (zejména Evropská agentura pro chemické látky)
" Odborná práce zahrnuje hodnocení dokumentace předkládané v rámci povolení uvádění biocidů na trh z hlediska vlivu na životní prostředí
Požadujeme
" VŠ přírodovědného zaměření, ideálně chemie
" Schopnost samostatné práce a prezentace výsledků na mezinárodních mítincích
" Ochota učit se novým postupům
" Znalost anglického jazyka slovem i písmem
" Uživatelská znalost práce s PC
Nabízíme
" Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
" Pružná pracovní doba
" Příjemné pracovní prostředí, práce z domova možná po zaškolení
" Příspěvek na stravování - závodní stravování
" Dovolená v délce 5 týdnů
" Indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
" Firemní školka
Termín nástupu do pracovního poměru: dle dohody
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte nejpozději do 18. 9. 2020 na adresu nebo email:

Státní zdravotní ústav
MUDr. Miroslava Hornychová, CSc.
Vedoucí odd. chemické bezpečnosti
Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10
e-mail: miroslava.hornychova@szu.cz
tel. kontakt:+420267082625
Upozornění
Osloveni budou pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.
SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.

Profese

Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví