Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Ing. Jan Daněk

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

45 000 Kč

Popis

Asistent prodeje technického software MATLAB
Hledáme nového kolegu do naší společnosti v Praze. Vaší úlohou bude organizační a administrativní podpora prodeje technického software MATLAB v ČR a SR. Budete součástí prodejního týmu, s vysokou mírou samostatnosti. Pokud vás kromě obchodu zajímá i věda a technika, u nás najdete zajímavou práci!

Náplň práce:
" prodej software pro technické výpočty a simulace MATLAB / Simulink
" aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
" rozvíjení vztahů s existujícími zákazníky, organizace akcí pro zákazníky
" administrace nabídek a objednávek
" spolupráce v rámci prodejního týmu (marketing, prodej, aplikační podpora)

Požadujeme:
" středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
" aktivní znalost angličtiny
" dokonalá znalost češtiny nebo slovenštiny
" znalost práce s PC (na úrovni kancelářského SW)
" samostatnost při řešení úkolů
" chuť učit se nové věci
" spolehlivost, pečlivost, důslednost a schopnost efektivní organizace práce
" komunikativnost, flexibilita
" řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
" práce v neformálním prostředí menšího kolektivu
" práce v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
" po zapracování výhodné platové podmínky
" profesní růst
" 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
" zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
" částečně možnost práce z domova
" příspěvek na stravování
" příspěvek na jazykové kurzy
" příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
" příspěvek na dovolenou
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s plánem rozšíření na dobu neurčitou po prvním roce.
" příspěvek na jazykové kurzy, sportovní a kulturní aktivity, na dovolenou

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií