Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Weiss

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

30 000 Kč - 40 000 Kč

Telefon

Popis

Pracoviště: Tyršova 1823/12, Moravská Ostrava
Kontakt: emailem

Projekční a stavební společnost zaměřena na vývoj, přípravu a realizaci pasivních domů, hledá vhodného kandidáta/ku na pozici: Stavbyvedoucí

Náplň práce:
- řízení činnosti v souladu s projektovou dokumentací
- zajištění organizace staveb, řízení provozu s efektivním zásobováním materiálů-
- koordinace a efektivní úkolování provádějících firem nebo činností externích dodavatelských firem
- zajišťování ekonomických i technických parametrů stavby
- řízení a usměrňování technologických a pracovních postupů výstavby
- zajišťování podkladů pro fakturaci, evidování případných víceprací nebo méněprací
- komunikace se stavebním dozorem a investorem
- zajišťování personálních kapacit pro stavby

Požadujeme:
- Minimální VŠ vzdělání
- Dobrý Time management a flexibilita
- Chuť učit se novým věcem a získávat nové zkušenosti
- Samostatnost, zodpovědnost a proaktivita
- Práce na PC
- komunikační dovednosti, řešení konfliktů, vyjednávací schopnosti
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- schopnost motivovat druhé

Nabízíme:
- dobré finanční ohodnocení: základ 30 - 40.000, - (hrubého) + prémie za dobře odvedenou práci + odměny vázané na výsledky
- smlouva na HPP, dlouhodobá spolupráce
- služební mobil, notebook, automobil
- nadstandartní firemní oblečení
- zajímavou práci v kolektivu s firemními akcemi

Profese

Hlavní stavbyvedoucí