Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Radek Háněl

Lokace

Pardubický kraj, Příluka

Mzda

30 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Zábořská č. p. 9, Proseč u Skutče
NÁPLŇ PRÁCE: řízení staveb - Pardubický kraj, odpovědnost za celkový výsledek stavby, předání staveniště až po dokončení stavby, odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb, odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb, včetně koordinace se subdodavateli, profesionální komunikace s investorem a projektantem
POŽADAVKY: vzdělání v oboru stavebnictví, řidičský průkaz skupiny B (ochota cestovat), SŠ nebo VŠ stavebního směru, schopnost komplexního řízení stavby, iniciativa, samostatnost, flexibilita, schopnost řídit tým lidí, dobré vystupování
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní auto, mobil, PC
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Profese

Hlavní stavbyvedoucí