Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Doychak Vladyslava, Kořínek Pavel

neuvedeno

Mzda

16 000 Kč

Popis

STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- místo výkonu práce: Hradec Králové
- PP na dobu určitou od 1. 3. 2018 do 29. 5. 2018
- Náplň práce: zateplování panelového domu. Přípravná fáze: strojové mytí omítky, oblepování okenic, balkonových dveří, demontáž parapetu. Pokročilá fáze: zateplování pomocí sádrokartonů (v interiérech)
- Požadujeme: zkušenost se stavebními pracemi, spolehlivost
- Nabízíme: bonusy po dokončení projektu, možnost navázání dlouhodobé spolupráce na jiných projektech, možnost zprostředkování ubytování
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Třída ČSA 287, Hradec Králové, 3. patro, kancelář č. 213), e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Doychak Vladyslava, Kořínek Pavel, e-mail: v.doychak@gmail.com, tel.: 776 639 180, 605 732 206

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby