Datum vložení

vložen před 16 dny

Kontaktní osoba

Ing. Jana Hurtová

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

30 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

Pracoviště: Hamerská č.p. 681/50, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE telefonicky každý den od 10:00 hod. nebo emailem.
ADM Olomouc s.r.o. hledá stavebního inženýra, který bude zodpovědný za přípravu a realizaci projektů staveb a stavební úsek údržby.
NÁPLŇ PRÁCE
- Připravuje, vytváří a reviduje technickou dokumentaci dle jednotlivých požadavků
- Zodpovídá za komunikaci se státními úřady (stavební povolení, kolaudace apod.)
- Zajišťuje technický dozor při nových stavbách a opravách stávajících budov
- Spolupracuje s provozovatelem železniční vlečky při opravách a servisních činnostech.
POŽADAVKY
- SŠ/VŠ stavebního směru
- Praxe na podobné pozici min. 2 roky
- Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilého
- MS Office, AutoCAD nebo podobný SW
NABÍZÍME
- Zázemí stabilní společnosti
- Výhodné platové podmínky
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na wellness program
- Notebook, mobilní telefon
V případě Vašeho zájmu kontaktujte: Tel.: 00420 581 800 280, nabory@adm.com

Profese

Ostatní stavební inženýři