Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Lucie Desová

Lokace

Jihomoravský kraj, Brno

Mzda

25 000 Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době od po - pá 9 - 16 hodin.

Náplň práce:
- řízení a organizace staveb menšího rozsahu (do 15 mil. Kč)
- průzkumy a měření na stavbách
- komunikace se zákazníky
- soustavné vzdělávání v oboru, aktivní účast na celkovém rozvoji know how firmy
- řídit a koordinovat vlastní pracovníky i kapacity zasmluvněných dodavatelů

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
- praxe na pozici stavbyvedoucí nebo stavební technik podmínkou
- odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost..

Jsme rodinná stavební firma, která se specializuje na výstavbu a rekonstrukci rodinných a bytových domů. Působíme v Brně a okolí. Zakládáme si na poctivosti a osobním přístupu.
- výše výdělku dle praxe a dosažených pracovních výsledků
- mobilní telefon, notebook
- firemní akce
- příjemný kolektiv
- stravenky
- multisport karta
- služební vůz i k soukromému využití (po zkušební době)

Profese

Řídící pracovníci stavebního provozu