Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Noční provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Pavel Drabina

neuvedeno

Mzda

16 500 Kč - 17 500 Kč

Popis

A11 z:7/8/2019 (VYHRAZENO PRO OZP) a:15/8/2019
Nabízíme:
- Příspěvky na lázně a rehabilitace
- Zaměstnanecké půjčky
- Finanční benefity dle vykonané práce
- Příplatky soboty, neděle, noční, svátky
- Zaměstnanecké výhody dle pracoviště.
Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativní a vyjednávací schopnosti
- Čistý trestní rejstřík
- Certifikát (strážný) - není nutností, je výhodou
Náplň práce:
- Iniciativní a samostatné předcházení vzniku všech negativních jevů, které mohou mít nepříznivý dopad na řádný chod ve střeženém objektu.
- Regulace vstupu osob/vjezdu vozidel do objektu.
- Obsluha bezpečnostního systému EPS.
- Ochrana před vstupem nebo vniknutím neoprávněných osob do objektu.
- Výkon nenáročné obchůzkové činnosti za použití elektronického pochůzkového systému.
- Směnnost: noční směny
Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: pavel.drabina@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste na tel.č. 725 466 606

Profese

Pracovníci ostrahy, strážní