Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Jindřich Vašíček

Lokace

Jihomoravský kraj, Hodonín

Mzda

15 000 Kč

Popis

Strážník městské policie
Pracovní náplň: výkon funkce strážníka městské policie dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění. Místo výkonu práce: Hodonín, Rohatec. Platové zařazení:
platová třída 6 (dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů a dále dle ZP), po zapracování platová třída 7 Pracovní poměr: doba určitá, po zapracování doba neurčitá. Předpokládaný nástup:
dle dohody.
Předpoklady: středoškolské vzdělání s maturitou. Státní občan ČR. Fyzická osoba, která dosáhla věku 21 let. Bezúhonnost a spolehlivost ve smyslu zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění. Zdravotní a psychická způsobilost k výkonu funkce strážníka městské policie. Výborná fyzická kondice. Další požadavky: schopnost samostatného rozhodování i týmové práce, vysoké pracovní nasazení. Výborné komunikační schopnosti, odpovědnost, asertivní jednání, odolnost vůči stresu. Velmi dobrá práce na PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
Náležitosti přihlášky uchazeče: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost a místo trvalého pobytu uchazeče, číslo OP. Telefonní a mailové spojení.
Doklady, které je nutno doložit k přihlášce: životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech. Originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce. Originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Nabízíme: po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou. 25 dnů dovolené. 3 dny indispozičního volna („sick days“). Příspěvek na rekreaci, kulturní či sportovní akce, rehabilitaci. Příspěvek na stravování. Možnost bezplatné účasti v jazykových kurzech.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Do přihlášek uvádějte jak telefonní číslo, tak i mailovou adresu. Uchazeči jsou zváni k VŘ prostřednictvím těchto kontaktů. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Lhůta pro podání přihlášky nejpozději do 15.03.2019, 12.00 hodin.
Forma přihlášky - písemná. Místo a způsob podání přihlášky: Městská policie Hodonín, Dvořákova 3, osobně nebo prostřednictvím pošty, v zalepené obálce označené slovy „NEOTVÍRAT“ – VŘ – strážník městské policie“. Adresa, kam přihlášku zaslat
Městská policie Hodonín, Dvořákova 3, 695 01 Hodonín
Bližší informace včetně přihlášky naleznete na webových stránkách Městské policie Hodonín, www.mphodonin.cz a Města Hodonín, www.hodonin.eu.

Profese

Strážníci