Směny:

Nepřetržitý provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 21 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Renata Chytilová

Lokace

Zlínský kraj, Liptál

Mzda

12 880 Kč - 12 880 Kč

Popis

STRÁŽNÍ/VRÁTNÍ - VYHRAZENO PRO OZP
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Hledáme zaměstnance na pozici vrátný/strážný. Požadujeme čistý trestní rejstřík, loajalitu, komunikativnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Odvíjí se od požadavku zákazníka. Certifikát pro výkon práce hradí zaměstnavatel.
NABÍZÍME: Odměny, příplatky,příspěvek na životní pojištění, flexi pasy, ošatné, certifikát pro výkon služby. Firemní bonusy: příspěvek na životní pojištění, příspěvek na ošatné, uniforma zimní/letní, uhrazení certifikátu, odměny za dobře odvedenou práci.
PRVNÍ KONTAKT: VŘ : 23.9.2020 v 8.30 hod. suterén KoP Vsetín. Telefonicky paní Jitka Kostková, tel.: 724 235 476 v době od 8:00 do 15:00 hod., nebo e-mailem na office@hb-group.cz
Ov.: 2.9.

Profese

Pracovníci ostrahy, strážní