Směny:

Nepřetržitý provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 14 dny

Kontaktní osoba

Bursová

Lokace

Liberecký kraj, Proseč pod Ještědem

Mzda

103 Kč

Popis

Náplň práce: ostraha průmyslového objektu
Požadujeme:
- dobrý fyzický stav (zdravotní omezení nemusí být překážkou pro výkon práce)
- komunikativní zdatnost, dobré vystupování, ochota pracovat na směny,
- osvědčení o kvalifikaci strážného s možností doplnění kvalifikace
Popis:
- práce na denní a noční směny
- úvazek 37,5 hod/týdně
- nepřetržitý provoz
- pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu
- vhodné i pro dvojice s autem - možnost příspěvku na dopravu
- nástup možný ihned
Mzda: 102,80 Kč/hod.
Případní zájemci o volné pracovní místo NEHLASTE SE NA OBJEKTU!!!
Hlaste se u paní Bursové, tel: 771 122 984, případně zašlete životopis na - personalni@henig.cz

Profese

Pracovníci ostrahy, strážní