Směny:

Třísměnný provoz

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Petr Jaroš

Lokace

Moravskoslezský kraj, Tísek

Mzda

100 Kč

Z:10.7.2020, a: 3.9.2020 Místo výkonu práce Bílovec. Osobní kontakt od 9:00hod. do 11 hod. a 12:00 hod. do 14:00 hod. na adrese Opavská 272, Bílovec.

Náplň práce: obsluha galvanické linky pro povrchovou úpravu kovů v souladu s provozním řádem. Zavěšování dílů do závěsu a následné snímání při procesu povrchové úpravy.
Požadavky: manuální zručnost, ochota pracovat ve 3 směnném provoze, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody: odborná školení, osobní ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce i pro rodinné příslušníky

Kontaktní osoba: Petr Jaroš, telefonicky kontakt na čísle 602 524 333, emailem: personalni@massag.com

Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů