Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Jana Kotrlová

Lokace

Olomoucký kraj, Palonín

Mzda

30 000 Kč - 33 000 Kč

Popis

Požadujeme:
- SŠ-VŠ vzdělání (strojírenské)
- praxe ve výrobě vítána
- znalost práce na PC-MS office uživatelská úroveň
- znalost konstrukčního 3D software SolidWorks (POPŘÍPADĚ ZAŠKOLÍME)
- znalost CAD CAM SolidCAM výhodou
- řidičský průkaz B
- organizační a komunikativní schopnosti, nápaditost, časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat
Pracovní náplň:
- řízení výkresové dokumentace
- samostatná 3D konstrukce v SolidWorks
- tvorba technické dokumentace a programování CNC- SolidCAM
- 3D optické měření ATOS CORE (ZAŠKOLÍME)
- spolupracuje na zlepšování stávajícího výrobního procesu
- spolupracuje při implementaci nového strojního zařízení
Nabízíme:
- zajímavou konstrukční práci s jednoúčelovými stroji a specifickou technologií
- dlouhodobé zaměstnání v rychle se rozvíjející se firmě
- dobré platové podmínky a motivační ohodnocení

Profese

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři