Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Jana Vařečková

Lokace

Královéhradecký kraj, Vrchovnice

Mzda

30 000 Kč

Popis

STROJNÍ TECHNIK / TECHNIČKA
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup dle dohody
- Náplň práce: technická podpora oddělení údržby a investic, práce na investičních projektech
práce v programu AutoCAD, komunikace s dodavateli, technická podpora nákupu dílů, servisů a zařízení s cílem minimalizace nákladů, tvorba a udržování dokumentů v souladu s interními a ISO standardy, dokumentační a kontrolní činnost
- Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru - strojírenství, praxe ve výrobním závodě výhodou, aktivní znalost anglického jazyka podmínkou slovem i písmem, znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word, AutoCAD), znalost programu SAP výhodou, řidičský průkaz skupiny B, znalost strojně technologické dokumentace - PID, strojní výkresy, analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita a ochota učit se novým věcem, pečlivost, motivovanost, schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem
nástup od 2/2020
- Nabízíme: různorodá práce v příjemném pracovním prostředí, sehraný pracovní kolektiv
zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů, motivační platové ohodnocení, dotované obědy na pracovišti, životní pojištění, roční odměny, dovolená 20 dnů, po odpracovaném roce penzijní připojištění, dovolená 25 dnů, příspěvek na masáže
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Vařečková Jana Mgr., tel.: 495 864 121, 777 928 857, e-mail: jana.vareckova@dupont.com

Profese

Ostatní strojní inženýři