Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Klára Heřmanová

neuvedeno

Mzda

23 000 Kč - 27 000 Kč

Hledáme aktivního člověka, který je schopný samostatně pracovat a přitom dodržovat dané pracovní postupy.

Očekáváme od Vás:
chuť do práce a ochotu učit se
technické myšlení a manuální zručnost
min. základní schopnost čtení výkresové dokumentace

Náplň práce:
vrtání dle výkresové dokumentace
rovnání, broušení, svařování, řezání, pilování, ohýbání
udržování nářadí a techniky
manipulování s materiálem pomocí jeřábu

Za Vaši dobře odvedenou práci získáte dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, kde nebudete jen řadové číslo, ale platný člen fungujícího týmu. Pokud za Vámi budou vidět výsledky, dáme Vám možnost profesního růstu. Dostanete příležitost tvořit a rozvíjet prostředí, ve kterém budete pracovat.

Zaujala Vás tato pozice? Pak zašlete Váš životopis. Odpovíme všem!

Profese

Zámečníci strojů