Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Marie Langová

Lokace

Zlínský kraj, Skaštice

Mzda

24 400 Kč - 26 000 Kč

Popis

Pracoviště Kroměříž, Zdounky
- Náplň práce: obsluha ČOV Zdounky, kontrola stavu a průběhu technologického procesu, údržba areálu a venkovních ploch
- Požadujeme: vyučení technického směru (strojní, stavební, elektro) praxi 3 roky, základní znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost
- Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s přechodem na dobu neurčitou, po ZD odpovídající mzdový nárůst, prémie, mimořádné odměny, odměny při životních a pracovních výročích, pravidelné profesní vzdělávání, 25 dnů dovolené, volnočasové poukázky Flexipass, možnost rekreace ve firemních chatách, stravování za dotovanou cenu a ještě další zaměstnanecké benefity
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalista@vak-km.cz do 31.5.2020.

Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)