Datum vložení

vložen před 17 dny

Kontaktní osoba

Nikol Oškerová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Bohumín

Mzda

20 000 Kč - 26 000 Kč

Telefon

Společnost Bohumín terminál, a.s. hledá vhodného kandidáta pro výkon práce v Bohumíně-Vrbici na pozici:

Strojník pro kolové nakládače / bagry

Náplň práce:
" Obsluha kolového čelního a otočného kruhového nakládače (Fuchs)
" Zajišťování nakládky a vykládky sypkých materiálů do kolejových vozidel
" Spolupráce se strojvedoucími, posunovači kolejových vozidel
" Práce ve venkovním areálu Bohumín-Vrbice
" Pevná pracovní doba Po-Pá, denně od 6.00-14:30 hod., možnost práce přesčas
Požadujeme:
" Ukončené SŠ vzdělání, v technickém oboru výhodou
" Praxe a zkušenosti z oboru rovněž výhodou
" Vhodné pro absolventy, po nástupu možnost zaučení
" Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost při výkonu práce
" Dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu (příležitostně)
" Zájem o dlouhodobou spolupráci
" Strojnický průkaz, řidičský průkaz sk. B
" Nástup možný ihned

V případě vašeho zájmu o pracovní pozici, zašlete email společně s životopisem na adresu:
noskerova@nh-trans.cz

Profese

Obsluha zemních a příbuzných strojů