Datum vložení

vložen před 21 dny

Kontaktní osoba

Pavlína Hladíková

Lokace

Královéhradecký kraj, Barchov

Mzda

25 000 Kč

Popis

STROJNÍK / STROJNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: obsluha, manipulace s mininakladačem a novým otočným bagrem, práce s dalšími stroji, např. pařezovou frézou, štěpkovačkou aj.; drobné opravárenské činnosti, příp. zastupování řidiče jízdní soupravy 23 t
- Požadujeme: chuť vzít za práci a učit se, ŘP sk. B, C, E výhodou, časovou flexibilitu, vztah k technice a manuální zručnost, profesní průkaz výhodou, fyzicko zdatnost
- Nabízíme: bezplatná odborná školení, benefity, mimořádné odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky, kontaktní osoba: Hladíková Pavlína, tel.: 495 490 047, 734 679 006, e-mail: administrativa@okzahrady.cz

Profese

Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů