Datum vložení

vložen před 7 dny

Kontaktní osoba

Pavla Beranová

Lokace

Olomoucký kraj, Grygov

Mzda

29 000 Kč - 33 000 Kč

Popis

Pracoviště: V Podlesí č.p. 258, Grygov. Nástup možný ihned.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Požadavky:
- technické myšlení
- dobrý zdravotní stav
- fyzická zdatnost
- spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
- schopnost řízení malého pracovního týmu
Náplň práce:
- obsluha výrobních strojů na výrobu prefabrikovaných stavebních dílců
- servis a péče o tyto stroje a přidělené pracoviště
Zaměstnanecké výhody:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dnů dovolené
- podpora vzdělávání a rozšíření kvalifikace (získání strojnického průkazu - obsluha betonáren, získání řidičského oprávnění pro obsluhu vysokozdvižných vozíků do 5t, získání kvalifikace pro obsluhu zdvihacích zařízení - jeřábník, vazač)
- dotované stravování v areálu společnosti
- náborový příspěvek 8 000 Kč
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.

Profese

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci