Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Tomáš Šíma

Lokace

Plzeňský kraj, Sušice

Mzda

20 000 Kč - 30 000 Kč

Místo vbýkonu práce:DIOMETAL PRO, s.r.o. - provozovna, Nádražní č.p. 626,Sušice II
Kontaktní osoba: Tomáš Šíma tel.736429136, tomas.sima@diometalpro.cz
,Náplň práce: sestavování a svařování komponentů podle výkresové dokumentace a technických norem.

Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru je výhodou (nikoliv podmínkou), praxe v oboru je výhodou, čtení technických výkresů, znalost svařovacích norem, svářecí průkaz Tig, Mig, výhodou certifikát EN 287-1135 nebo EN 287-1141, manuální zručnost, samostatnost, orientace na detail, schopnost se učit novým věcem.
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem

Nabízíme: kompletní zaškolení a zapracování, motivující finanční ohodnocení, podporu profesního růstu, stravenky, příplatek za ztížené prac. prostředí.

Profese

Svářeči