Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Ing. Roman Bechtold

neuvedeno

Mzda

21 030 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: okres Louny
Náplň práce:
koordinace zjišťování statistických údajů za stanovený soubor zpravodajských jednotek, provádění kontrol, řešení závažných i orientačních chyb,
"organizace a provádění statistických šetření u domácností (tazatelská činnost) uskutečňovaných v rámci státní statistické služby v příslušném regionu,
"zjišťování, pořizování, kontrola a opravy údajů v dotaznících statistických zjišťování u zpravodajských jednotek definovaných stanoveným výběrovým souborem,
"organizace a provádění mimořádných statistických šetření a odvětvových cenzů v příslušném regionu.
Nabízíme:
"pracovní poměr na dobu určitou do 15. 7. 2020 s výhledem následného prodloužení,
"odměňování podle platových tabulek pro státní správu - 9. platová třída,
"pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody,
"možnost dalšího odborného vzdělávání v rámci široké nabídky vzdělávacích programů,
"příjemné pracovní prostředí,
"přátelský kolektiv.
Požadujeme:
"ukončené SŠ vzdělání s maturitou,
"řidičský průkaz sk. B,
"uživatelská znalost moderních IT technologií,
"dobrá znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
"komunikační dovednosti a schopnost týmové práce,
"pečlivost, zodpovědnost.
Zaměstnanecké výhody:příspěvek na stravování, mimořádné odměny
kontakt: roman.bechtold@czso.cz

Profese

Odborní pracovníci v oblasti statistiky