Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Eva Bordovská

neuvedeno

Mzda

30 000 Kč

Popis

Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV.

Neváhejte a přidejte se k týmu mezinárodní společnosti, která má v Ostravě centrum sdílených služeb! Dáme Vám na starost tým, který povedete.

POPIS POZICE
- zodpovídá za vedení, rozvoj a motivování svých podřízených (cca 15 zaměstnanců), produktivitu a výsledky týmu včetně dodržování SLA a KPI
- udržuje vztahy s klienty (manažery) a zodpovídá za kvalitu poskytovaných služeb
- řeší personální záležitosti v rámci týmu
- zadává a kontroluje práci, zodpovídá za každodenní výstupy svého týmu
- participuje na projektech společnosti
- zpracovává reporting pro nadřízené i klienty
- účastní se telekonferencí se zahraničními klienty

PROFIL KANDIDÁTA
- velmi dobrou znalost německého/anglického jazyka, komunikativní znalost druhého cizího jazyka
- mít chuť učit se novým znalostem a rozvíjet se v oblasti vedení lidí a nákupu
- prozákaznický přístup
- dobré komunikační a organizační dovednosti
- předchozí pracovní zkušenosti s vedením lidí

NABÍZÍME
- možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu
- denní využití cizích jazyků
- možnost služebních cest do Německa
- přátelský kolektiv
- odpočinkové místnosti
- team-buildingy
- individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, 5 týdnů dovolené, jazykové a další kurzy

Profese

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu