Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Michaela Bartáková

Lokace

Ústecký kraj, Český Jiřetín

Mzda

30 000 Kč

Telefon

Popis

TEAMLEADER VELKÝCH STROJŮ
NÁPLŇ PRÁCE
- obsluha a řízení strojního zařízení na zpracování papíru a kartonáže
- čištění a základní údržba technického vybavení
- evidence práce v PC
- řízeníí lidí na svěřeném úseku
- organizace práce na přidělených strojích
POŽADUJEME
- manuální zručnost
- přesnost a preciznost práce
- technické myšlení
- praxe min. 1 rok na výrobním stroji (znalost nastavení a osbluha stroje)
- čtení technické dokumentace
V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: michaela.bartakova@sapril.cz
Do předmětu uvádějte TEAMLEADER VELKÝCH STROJŮ
PP sjednán na 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: prémie, práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnmost školení v oboru
HLÁSIT SE: Bartáková Michaela, e-mail: michaela.bartakova@sapril.cz - zaslat životopis, do předmětu název pozice: TEAMLEADER VELKÝCH STROJŮ, osobně pouze středa od 8:00 do 12.00 a od 13.00 do 15.00 hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat) - S SEBOU ROUŠKU (bez roušky nebudete puštěni do areálu!!!

Profese

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru