Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 19 dny

Kontaktní osoba

Jitka Honzáková

Lokace

Středočeský kraj, Nový Dům

Mzda

37 000 Kč

Náplň práce: konfigurace a softwarová automatizace procesů, inovace a návrh nových řešení, konzultace a řešení technických požadavků, účast na prezentacích, technických seminářích.
Požadujeme: vzdělání na škole s technickým zaměřením, anglický jazyk slovem i písmem (aktivní znalost), technickou kreativitu, analytické schopnosti, schopnost pracovat s daty a informacemi, proaktivní přístup a otevřenost ke změnám v profesním růstu (ochotu se i nadále vzdělávat), základní znalost programování, kontinuální zlepšování výrobních ukazatelů optimalizace a zlepšování procesů a jejich uvádění do praxe, koordinace činnosti při zavádění nových výrobků a technologií. Druhý cizí jazyk výhodou.
Nabízíme: práci v nadnárodní společnost, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, ubytování v bytovém studiu nebo příspěvek na bydlení/dojíždění, příspěvek na stravování v místní restauraci.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem jitka.honzakova@ibs-sro.com

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři