Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

personal@sqs-fiber.cz

Lokace

Královéhradecký kraj, Vidochov

Mzda

25 000 Kč - 35 000 Kč

Popis

TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE
Náplň práce:
^komunikace se zákazníky v ČR a zahraničí
^specifikace zákaznického požadavku z oblasti vláknové optiky a optoelektroniky
^příprava cenových nabídek
^příjem a zpracování zakázek, práce v systému Helios Green
^poskytování technické podpory stávajícím a novým zákazníkům ve spolupráci s odděleními vývoje a technologie

Požadavky:
^technické vzdělání SŠ/VŠ
^znalost anglického jazyka (dobrý písemný projev)

Nabízíme:
^zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, přístup ke špičkovým technologiím
^pracovní smlouvu na dobu neurčitou
^nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba
^pomoc s ubytováním
^systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1000 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance a další)

Profese

Obchodní referenti