Datum vložení

vložen před 3 dny

Kontaktní osoba

Petra Jungová

Lokace

Olomoucký kraj, Vikýřovice

Mzda

20 000 Kč

Popis

Požadované vzdělání: střední odborné v zemědělském oboru
Požadované praxe: není podmínkou
Náplň práce: zajišťování technické podpory výzkumných a vývojových pracovníků:
- provádění technických prácí na pokusných pozemcích (sečení, hnojení, postřik, výstavba a údržba oplocení, apod.)
- ošetřování zvířat v pokusné akreditované stáji
- odebírání rostlinných a půdních vzorků, včetně jejich úpravy před analýzou
- aktivní účast při vážení, přesunu a manipulaci s hospodářskými zvířaty
- spolupráce při inventarizaci krmiv a zvířat
Další požadavky:
- pečlivost a samostatnost
- komunikativnost
- dobrá fyzická kondice
Nabízíme:
- práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/)
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- pevná pracovní doba od 8:00 - 14:00, zbylé hodiny pružné
Nástup: dohodou

Profese

Ostatní specialisté v oblasti zemědělství