Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Ing. Andrea Hnátková

Lokace

Středočeský kraj, Kozmice

Mzda

25 000 Kč

Popis

Požadujeme
SŠ vzdělání nejlépe technického směru - není podmínkou
certifikace - osvědčení bezpečnostního/požárního technika
odborná praxe na podobné pozici min. 3 roky
přehled v oboru
výrazná osobnost se schopností se prosadit
znalost práce s PC- MS Office, Internet
samostatnost, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení
loajalita ke společnosti
Náplň práce

zodpovídá za dodržování a aplikaci systému bezpečné práce
zodpovídá za plnění a aplikaci veškerých zákonných norem, postupů a nařízení v rámci BOZP a PO
zjišťuje a navrhuje opatření k bezpečné práci
zajišťuje školení BOZP a PO a další související školení
vede evidenci a statistiku pracovních úrazů a nemocí z povolání
provádí kontrolu dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů a používání OOPP
zajišťuje komplexní prověrky BOZP a PO
řídí a koordinuje činnosti v oblasti BOZP a PO
aktivně spolupracuje s výrobním úsekem v záležitostech BOZP a PO
vytváří interní směrnice týkající se problematiky BOZP a PO

Profese

Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví