Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Eva Bordovská

neuvedeno

Mzda

25 000 Kč

Popis

Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV.

Pro společnost, která je rámcovým zhotovitelem stavebních prací v oblasti telekomunikací, hledáme kandidáty na pozici Technik telekomunikačních sítí.

POPIS POZICE
- realizace zakázek v oblasti výstavby a údržby optických a metalických sítí
- zajišťování provozuschopnosti telekomunikačních zařízení a kabelových telekomunikačních vedení
- organizování a kontrola montáže, provozu a oprav telekomunikačních sítí
- v případě složitějších poruch, provádění diagnostiku a opravy
- kontrola souladu projektové dokumentace se skutečným stavem v terénu
- přípravné práce pro montáž a opravy optických a metalických kabelů a odborná práce s tímto související
- zodpovědnost za dodržování předpisů a postupů BOZP, EMS, ISO
- místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

PROFIL KANDIDÁTA
- SOU/SŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického nebo telekomunikačního směru
- vyhláška 50/78 Sb., min. § 6
- ŘP sk. B a ochota cestovat
- zkušenost se servisní činností na rozsáhlých sítích
- znalost technologií pro optické sítě
- systematický způsob práce, smysl pro techniku
- časová flexibilita
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

NABÍZÍME
- motivující finanční ohodnocení
- mobilní telefon a zaměstnanecké výhody
- nástup možný ihned

Profese

Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací