Datum vložení

vložen před 27 dny

Kontaktní osoba

Jana Vítková

Lokace

Pardubický kraj, Česká Třebová

Mzda

38 000 Kč

Popis

MÍSTO VÝKONU: Bří Hubálků č.p. 869, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- technik zkušebny otopných těles je zodpovědný za testování otopných těles
- spolupracuje při vývoji nových výrobků a optimalizaci výrobků stávajících
- zpracovává výsledky měření a při své práci dále rozvíjí i zkušební metody a zkušební zařízení
POŽADUJEME:
- vzdělání technického či elektrotechnického směru
- znalost termodynamiky pro pochopení zkoumaných procesů
- schopnost analyzovat naměřené výsledky
- znalost software Labview výhodou
- znalost Aj/Nj výhodou
- zkušenosti z podobné práce výhodou
NABÍZÍME:
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- příplatky za odpolední směny
- po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (personální oddělení KORADO, a.s.)

Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti