Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Brzobohatý

Lokace

Olomoucký kraj, Klopina

Mzda

29 000 Kč

Místo výkonu práce: Středisko opravárenství Klopina, 789 73 Úsov; Po uplynutí doby určité možnost prodloužení.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání - technického směru, obor mechanizace výhodou
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- praktické zkušenosti výhodou
- schopnost řízení pracovního kolektivu
- časová flexibilita
- samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B,T aktivní řidič
- dovednost práce s MS Office

Náplň práce:
- dispečer provozu /traktoristé a bioplynová stanice/
- zástup vedoucího dopravy
- kontrola výkazů

Zaměstnanecké výhody:
- systematické vzdělávání formou školení
- nadstandardních 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní /životní pojištění pro stálé zaměstnance
- příspěvek na masáže/lázeňské pobyty ve výši 4 000,-Kč /rok pro stálé zaměstnance
- závodní stravování
Pracovní doba 6.30 - 15.00 hod. Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail kariera@usovsko.cz

Profese

Technici v ostatních průmyslových oborech