Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Karla Kopecká

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

19 000 Kč

Telefon

Místo výkonu práce: Horní 1492/55, Hrabůvka, 700 30 Ostrava 30
1.kontakt e-mailem: V případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis na karla.kopecka@jaknapohovory.cz
Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech.

Pražírna a kavárna Laura Coffee, přijme pracovníka na pozici IT technik/čka - technická podpora.

Náplň práce:
- denní kontrola a základní servis veškerého IT vybavení
- správa licencí, uživatelských účtů, hesel apod.
- technická podpora zaměstnanců (centrála, provozovny)

Požadavky:
- min SŠ vzdělání (obor: informatika nebo elektro)
- všeobecné znalosti problematiky IT
- dobrá znalost prostředí MS Office
- ŘP sk. B a zkušenosti s řízením vozidla
- vyhláška 50/78 Sb. výhodou

Zaměstnanecké výhody: zaškolení na pozici, řada firemních benefitů - příspěvky na Multisport kartu, zrnkovou kávu, slevy na firemní produkty,..

Profese

Technici počítačových sítí a systémů