Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Renata Mičaníková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Paskov

Mzda

27 000 Kč

Telefon

Popis

A16 z:25/10/2019 a:16/3/2020
Společnost PEMIT, s.r.o. je ryze česká projektová, montážní a servisní společnost s více než 20letou tradicí na trhu. Své služby v oblasti MaR od návrhu projektu, přes implementaci a následný servis poskytujeme nejvýznamnějším zákazníkům v celé České republice, řadu projektů dodáváme i do zahraničí.
Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technik MaR.
Nástup: ihned či dohodou
ZÁKLADNÍ POPIS POZICE:
* servis MaR techniky, elektro-práce
* nájezd technologií procesního a obchodního měření.
KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY
* vzdělání elektrotechnické podmínkou
* vyhláška 50/1978 Sb.
* znalost a orientace v MaR technice
* řidičský průkaz sk. B
* ochota k občasným pracovním cestám.
NAŠE NABÍDKA:
* zázemí silné společnosti se stabilním postavením na trhu
* možnost práce se zajímavými a moderními technologiemi
* pravidelná školení
* možnost flexibilní pracovní doby
* zaměstnanecké benefity (zdravotní volno, 13. a 14. plat, příspěvek na stravné, služební telefon)
* nástupní plat: 27 000,- Kč + osobní ohodnocení (odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností)
* trvalé pracovní místo, vhodné i pro absolventy škol.

Profese

Ostatní specialisté v oblasti techniky