Datum vložení

vložen před 20 dny

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Eger

Lokace

Královéhradecký kraj, Babice

Mzda

30 000 Kč

Telefon

Popis

TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: tvorba a zavádění technologických postupů, včetně kontroly jejich dodržování
zavádění nových výrobků do výroby, dohled nad kvalitou výroby, vedení, řízení, motivace a kontrola podřízených, včetně administrativy, technická podpora obchodu
- Požadujeme: SŠ, VŠ technického směru výhodou, vhodné i pro absolventy, zaškolení formou trainee programu, pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti, kreativita, aktivní řidič sk. B
- Nabízíme: nástupní plat 30.000,- Kč, zázemí firmy, lídra na trhu, nejmodernější výrobní technologie, odborné zapracování a školení, stravenky, zaměstnanecké výhody O2
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: eger@best.info

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech