Datum vložení

vložen před 26 dny

Kontaktní osoba

Alena Castellon

Lokace

Pardubický kraj, Libkov

Mzda

30 000 Kč - 40 000 Kč

Popis

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nasavrky 31, Nasavrky (okres Chrudim).
NÁPLŇ PRÁCE: Vytváření vzorků v textilní výrobě. Vytváření cenových nabídek. Práce v systému Pohoda. Příprava týdenního plánu výroby. Fakturace. Odesílání vzorků a objednávek přes e-shop.
POŽADAVKY: Středoškolské vzdělání textilního směru, VŠ výhodou. Schopnost vytvářet a modifikovat střihy. Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat. Anglický jazyk, další jazyky výhodou. Běžná práce s PC.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky. 5 týdnů dovolené. Velká samostatnost a pestrost práce.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně od pondělí do pátku od 7 do 15 hodin. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Profese

Technici v ostatních průmyslových oborech